1322216

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "noé", 1995.

Louis Vuitton, väska, "Noé", 1995.

Röd Epi. Justerbar axelrem. Fodrad med alcantara. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 27 x 20 x 33 cm.

Slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
5 000 SEK