Konst Klassisk konst
1322581

Thomas G. Purvis

(Storbritannien, 1861-1933)
Thomas g. purvis, olja på duk, signerad.

Thomas G. Purvis, olja på duk, signerad

Skeppsporträtt "Charles Gounod". 40 x 61 cm.

Krackelyr. Mindre fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK