Konst Grafik
1322615

Jorge Castillo

(Spanien, Född 1933)
Jorge castillo, pigment print, signerad, daterad 2014 och numrerad 4/5.

Jorge Castillo, pigment print, signerad, daterad 2014 och numrerad 4/5.

Wall street. Bladstorlek 135 x 160 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre hanteringsveck.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
12 000 SEK