1323587

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, glas, kosta boda, signerad.

Bertil Vallien, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad.

Signerad B.vallien, Kosta Boda, 7041008. Blåtonat glas. Motiv av människa och landskap. Höjd 15,5 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
7 dagar 1 timme
500
49
58
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 sep 14:30
500 SEK