1325474

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska, "flap bag", 2014-15.

Chanel, väska, "Flap Bag", 2014-15.

Ljust och svart quiltat skinn. Ytterfack på baksidan. Spänne och axelremskedja av guldfärgad metall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CHANE MADE IN FRANCE" och numrerad. 30 x 15 x 9 cm.
Dustbag och kartong medföljer.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
40 000 SEK