1325855

Okänd konsntär, England, 1800-tal, olja på pannå, ett par.

Okänd konsntär, england, 1800-tal, olja på pannå, ett par.

Fasaner i landskap, samt fasaner och räv på lur. 21 x 27 cm

Smärre färgbortfall. Krackelyr. Smärre ytsmuts och ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK