1326440

Okänd konstnär holländsk skola, 1700-tal, olja på dubblerad duk.

Interiör med familj och fåglar. 81 x 67 cm.

Åldersrelaterat slitage. Uppfodrad duk. Krackelyr. Ställvis färgbortfall.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T24
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 600
352
414
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
22 jul 20:10
3 600 SEK
22 jul 20:06
3 500 SEK
22 jul 15:07
500 SEK