1327137

Okänd konstnär, olja på duk, 18/1900-tal.

Figurer i landskap. 80 x 105 cm.

Slitage. Retuscher. Uppfodrad duk. Krackelyr.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
6 000 SEK