Allmoge
1327258

Kista, allmoge, Hälsingland, daterad 1810.

Kista, allmoge, hälsingland, daterad 1810.

Kista med målad dekor. Inredning med läddikor. Bredd 90, djup 60, höjd 49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 11 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)