Konst Modern svensk konst
1327684

Bengt Åberg

(Sverige, Född 1941)
Bengt åberg, olja på duk, signerad och daterad -95.

Bengt Åberg, olja på duk, signerad och daterad -95.

Stilleben. 46 x 38 cm.

Smärre färgbortfall.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK