Konst Modern svensk konst
1328382

Karl Höglund

(Sverige, Född 1940)
Karl höglund, mapp med 4 st färglitografier. samtliga signerade och numr p.t.

Karl Höglund, mapp med 4 st färglitografier. Samtliga signerade och numr P.T.

"Sommarögonblick II", 2014. Tryckta av Lumphe Litografiska, Stockholm. Bladmått 60 x 40,5 cm vardera.

Fint skick.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
3 000 SEK