1328578

Henry Ericsson

(Finland, 1898-1933)
Henry ericsson, olja på pannå, signerad med dedikation.

Henry Ericsson, olja på pannå, signerad med dedikation.

Grubblande pojke. 40,5x33,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
400 EUR