Samlarföremål Memorabilia
1328718

Husmodell i form av kyrka och klockstapel, 1900-talets början

Husmodell i form av kyrka och klockstapel, 1900-talets början.

Bemålat trä, med lös inredning, 72x42x51 cm, stapel höjd 84 cm,

Slitage. Repor. Åldersrelaterat slitage. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK