1329130

Tomasz Tatarczyk

(Polen, 1947-2010)
Tomasz tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.

Tomasz Tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.

86x149 cm. Duk på monterad på pannå.

Smärre slitage.

Proveniens

¨Polsk konst¨, 26/6 - 25/8 1990, Galleri Kram, Halmstad

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
60 000 SEK