1329134

Jan Tarasin

(Polen, 1926-2009)
Jan tarasin, olja på duk. signerad, daterad -88.

Jan Tarasin, Olja på duk. Signerad, daterad -88

"Kontynuacja", 66x95 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

¨Polsk Konst¨, 26/6 - 25/8 1990, Galleri Kram, Halmstad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
60 000 SEK