Design Övrigt
1329140

Sigurd Persson

(Sverige, 1914-2003)
Sigurd persson, fat 3 st cultura.

Sigurd Persson, fat 3 st Cultura

Metall, signerade och numrerade, 18x18, 29x29 och 43,5x43,5 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 500 SEK