1329209

John Warkup Swift

(Storbritannien, 1815-1869)
John warkup swift, olja på duk, signerad.

John Warkup Swift, olja på duk, signerad.

Skeppsbrott. 20 x 31 cm.

Krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
3 000
295
350
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
27 jul 16:03
3 000 SEK
27 jul 11:25
2 800 SEK
27 jul 11:25
2 800 SEK
27 jul 11:25
2 600 SEK
27 jul 11:25
2 400 SEK