Design Möbler
1329460

Skåp, ett par, 1950/60-tal.

Skåp, ett par, 1950/60-tal.
Skåp, ett par, 1950/60-tal.
Skåp, ett par, 1950/60-tal.
Skåp, ett par, 1950/60-tal.
Skåp, ett par, 1950/60-tal.
Skåp, ett par, 1950/60-tal.

Fanerade med teak. Två skjutdörrar vardera med bakomliggande hyllplan. Bredd 78, djup 45, höjd 72 cm.

Smärre slitage. Märken.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK