Konst Contemporary
1329522

Ann-Sofi Sidén

(Sverige, Född 1962)
Ann-sofi sidén, silkscreen med blyerts signerad och numrerad 14/30.

Ann-Sofi Sidén, silkscreen med blyerts signerad och numrerad 14/30

"Jag hoppas..", 1991. Bladstorlek ca 62 x 94 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
3 000 SEK