Möbler Trädgårdsmöbler
1329944

Trädgårdsgrupp, 4 delar, tidigt 1900-tal.

Träribbor i sits och rygg, vitmålad metall. Sitthöjd ca 35 cm. Soffans längd 119. Bordets längd 99, bredd 64, höjd 66 cm.

Träribborna troligtvis ej original. Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Torrsprickor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
8 000 SEK