Allmoge
1330212

Bockbord, allmoge, 1800-tal.

Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.

Målat bockbord av furu med korsade ben. Längd 178, bredd 78, höjd 75 cm.

slitage. Märken. Torrsprickor. Senare målning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H31

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
12 600
1 230
1 450
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
8
13 jul 19:30
12 600 SEK
13 jul 19:30
12 500 SEK
8
13 jul 19:28
12 000 SEK
13 jul 19:28
11 500 SEK
8
13 jul 19:28
11 400 SEK