Silver Bägare & Skålar
1330849

Sockerskål, silver, troligtvis Italien.

Sockerskål, silver, troligtvis italien.

På rund fot, uppsvängda hänklar och gallerkant. Godronnerad dekor. Stämpla 800. Höjd 13 cm. Vikt 274 g.

Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK