1331047

Alois Lindner, skulptur, trä, signerad och daterad -55.

Alois lindner, skulptur, trä, signerad och daterad -55.

Huvud. Höjd 102 cm.

Slitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK