1333149

Wright Barker

(Storbritannien, 1864-1941)
Wright baker, olja på duk, signerad.

Wright Baker, olja på duk, signerad.

Hos hovslagaren. 85 x 115 cm.

Smärre skrapmärken.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
18 000 SEK