Möbler Bord
1333221

Soffbord 1900-talets senare del

Soffbord 1900-talets senare del.

Fanerat med marmor, ca 103x103x47 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 600
255
302
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 sep 21:28
2 600 SEK
7 sep 21:28
2 500 SEK
7 sep 21:27
2 400 SEK
7 sep 21:27
2 200 SEK
7 sep 21:25
2 000 SEK