1334303

Bartolomé Esteban Murillo

(Spanien, 1618-1682)
Bartolomé esteban murillo, efter 1900-tal, olja på duk.

Bartolomé Esteban Murillo, efter 1900-tal, olja på duk

"Los ninos de la concha" 110 x 130 cm

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Kopia målad på Prado-museet av Elvira Soriano

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK