Möbler Skåp & Byråar
1334510

Hängskåp, 1800-talets senare del.

Bemålat. Med en skåpsdörr med glas. Rakt krön. Bredd 56, djup 33.5, höjd 90 cm.

Slitage. Repor. Senare målning. Renoverad. Kompletterad. Maskstungen.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK