1334942

Stephen Mueller

(USA, 1947-2011)
Stephen mueller, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1984.

Stephen Mueller, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1984.

"Untitled". 61 x 61.5 cm.

Röklukt. Ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK