Allmoge
1335079

Bockbord 1900-talets första hälft

Bockbord 1900-talets första hälft.

Trärent, lös skiva på kopplade ben, 195x62x83 cm

Bruksslitage. Avnött. Skador. Slitage. Nagg. Märken. Något instabil. Maskstungen.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK