Konst Modern svensk konst
1335120

Inge Pettersson

(Sverige, Född 1944)
Inge pettersson, olja på duk, " signerad och daterad 1993.

Inge Pettersson, olja på duk, " signerad och daterad 1993.

"Ett sommarminne" 81 x 100 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
8 000 SEK