Smycken Ringar
1335836

Ring, 18K vitguld, gammalsipade diamanter ca 0.75 ct tot. Malmberg Ernst, Hindås 1970.

Ring, 18k vitguld, gammalsipade diamanter ca 0.75 ct tot. malmberg ernst, hindås 1970.

Storlek 18/57.
Total vikt 5,5 g.

Slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - K400
Proveniens

18/57.

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Frida Nyman
Frida Nyman
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
1 600 EUR
Rekommendationer