Konst Contemporary
1335946

Matthias Weischer

(Tyskland, Född 1973)
Matthias weischer, kolteckning på papper.

Matthias Weischer, kolteckning på papper

Ohne titel (Zeichnung). Utförd 2006. Enligt uppgift signerad a tergo. Kol på papper 29 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie EIGEN+ART, Leipzig/Berlin.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer