1336020

Okänd konstnär, 1800-talets första hälft, olja på pannå.

Dam med pärlhalsband. 27,5x22 cm

Slitage. Krackelyr. Färgbortfall.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR