Design Möbler
1336154

Yngvar Sandström

(Sverige)
Yngvar sandström, soffbord säffle möbelfabrik 1960/70-tal.

Yngvar Sandström, soffbord Säffle Möbelfabrik 1960/70-tal

Jakaranda, stämpelmärkt, 150x80x53 cm

Bruksslitage. Repor. Blekt.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK