1337147

Ildefons Houwalt

(Polen, 1910-1987)
Ildefons houwalt, olja på duk signerad och daterad 1960.

Ildefons Houwalt, olja på duk signerad och daterad 1960.

Festspel i Chopins födelsestad, 90x67 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T5
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
24 000
2 366
2 787
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 sep 21:39
24 000 SEK
9 sep 21:39
23 000 SEK
9 sep 21:39
22 000 SEK
9 sep 21:38
21 000 SEK
9 sep 21:37
20 000 SEK