Design Möbler
1338979

Philippe Starck

(Frankrike, Född 1949)
Philippe starck, bord,  "miss. balú", kartell.

Philippe Starck, bord, "Miss. Balú", Kartell.

Mått 60x60, höjd 72 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer