1342328

Elin Muren

(Finland, Född 1965)
Elin muren, akryl och olja på duk, signerad och daterad 2011.

Elin Muren, akryl och olja på duk, signerad och daterad 2011.

Komposition. 100 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ställvis krackelerad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
600 EUR