1343289

Wilhelm Fritzel

(Tyskland, 1870-1943)
Wilhelm fritzel, olja på duk, signerad.

Wilhelm Fritzel, olja på duk, signerad.

Flodlandskap med bondgård. 27 x 35 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L119
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 21 timmar
1 500
150
174
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
13 okt 21:27
1 500 SEK