Design Möbler
1343308

Johannes Andersen

(Danmark, Född 1922)
Johannes andersen soffbord för trensum 1960-tal.

Johannes Andersen soffbord för Trensum 1960-tal.

Teak, 160x64 cm, höjd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK