1343970

Ronald Dean

(Storbritannien, Född 1929)
Ronald dean, akvarell med täckvitt, signerad.

Ronald Dean, akvarell med täckvitt, signerad.

Fartyg utanför hamn. 41 x 55.5 cm (dagermått).

Ej examinerad ur ram.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK