1343973

Carl Bille

(Danmark, 1815-1898)
Carl bille, olja på duk, signerad.

Carl Bille, olja på duk, signerad

Segelskuta. 38 x 46 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T21
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag 18 timmar
2 300
230
267
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
16 okt 13:50
2 300 SEK
12 okt 8:51
2 100 SEK