1343975

Emanuel Aage Petersen

(Danmark, 1894-1948)
Emanuel aage petersen,olja på duk, signerad.

Emanuel Aage Petersen,olja på duk, signerad

Segelfartyg, Öresund. 67 x 102 cm.

Något krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
11 500
1 148
1 333
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 okt 18:31
11 500 SEK
4 okt 18:31
11 000 SEK
4 okt 18:28
10 500 SEK
4 okt 18:28
10 000 SEK
4 okt 18:27
9 800 SEK