Design Konstglas
1344568

Hanne Dreutler

(Sverige, 1942-2009)
Hanne dreutler, arthur zirnsack, "droppe", glas, graal studio åhus, signerad, numrerad och daterad.

Hanne Dreutler, Arthur Zirnsack, "Droppe", glas, graal Studio Åhus, signerad, numrerad och daterad.

Glas, märkt undertill, höjd ca 37 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Klubbat pris
3 000
300
350
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 okt 18:56
3 000 SEK
26 okt 14:45
2 320 SEK
26 okt 8:15
2 000 SEK
24 okt 19:41
1 001 SEK
22 okt 16:58
500 SEK