Konst Äldre svensk konst
1345227

Okänd konstnär, Tyskland, 1800-tal, olja på duk.

Okänd konstnär, tyskland, 1800-tal, olja på duk.

Doctor Gerhard Schumacher. 66 x 55 cm.

Kracklerad, gulnad fernissa.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK