Konst Äldre svensk konst
1345516

Theodor Billing

(Sverige, 1817-1892)
Theodor billing, olja på duk, signerad och daterad -71.

Theodor Billing, olja på duk, signerad och daterad -71.

Metande man. 47 x 67 cm.

Uppfodrad duk, krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK