1345973

Fransk konstnär 1700-tal

Fransk skola, 1700-tal, olja på duk.

Man i grön justacorp. 65 x 51 cm.

Uppfodrad duk, färgborfall, krackelerad, retuscher, oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
12 000 SEK