Konst Äldre svensk konst
1346208

Carl Gustaf Hellqvist

(Sverige, 1851-1890)
Carl gustaf hellqvist, olja på duk, signerad och daterad münchen 1881.

Carl Gustaf Hellqvist, olja på duk, signerad och daterad München 1881.

Vid eldstaden. 35 x 40 cm.

Smärre färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK