Belysning Bordslampor
1346217

Carl Fagerberg

(Sverige, 1878-1948)
Carl fagerberg, bordslampa, patinerad brons, 1900-talets första hälft.

Carl Fagerberg, bordslampa, patinerad brons, 1900-talets första hälft

Med sittande kvinnofigur. Märkt C. Fagerberg. Total höjd ca 54 cm

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 200
421
490
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 okt 17:09
4 200 SEK
20 okt 17:09
4 001 SEK
20 okt 17:09
3 800 SEK
20 okt 17:09
3 600 SEK
20 okt 17:08
3 400 SEK