Design Övrigt
1346302

Sideboard, 1960-tal.

Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.

Teak, 180x43 cm, höjd 107,5 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador. Repor.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK