1346477

Marie Hauge

(Norge, 1864-1931)
Marie hauge, olja på duk, signerad och daterad 1918.

Marie Hauge, olja på duk, signerad och daterad 1918.

Porträtt av direktör Karl Edvard Jonsson. 149x100 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
350 EUR